27 wrz 2014

{004} Quiet people have the loudest mind. - Stephen King


Witam, witam! Nowy szablon wita. Z tego względu, że wcześniejszy szablon był podobny do szablonu z pewnego bloga na blogspocie to musiałam swój zmienić, żeby nikt nie miał do mnie pretensji. Jednak, nie zamartwiajmy się takimi błahostkami, a wróćmy do notki. Na dziś czeka was tak: dwa nagłówki, dwa szablony wolne, trzy zamówienia, dwie paczki stocków. Ah, ale was rozpieszczam. Oh, jeszcze jedno; wszystkie nagłówki, sygnaturki, koloryzację oraz ikonki etc, robię w Gimpie, więc nie są jakieś profesjonalne.
Tak właściwie co u was słychać? U mnie jakoś, jakoś leci. Jestem chora - niestety -, ale chodzę do szkoły - niestety. Jeny! Dopiero skończył się czwarty tydzień szkoły, a ja już miałam chyba z dziesięć sprawdzianów i kartkówek łącznie. Lubię szkołę, ale nie przesadnie. Mam niezłych nauczycieli, ale niektórzy nie są za bardzo fajni. Moimi ulubionymi są pani od historii/wosu, moja wychowaczyni, pani o polskiego oraz pan od angielskiego; tak zdecydowanie ich lubię najbardziej. A jak tam u was w szkole? Dobrze się uczycie? Ze mnie jest kujonek (taki trochę), wiecie czwórki, piątki, kilka szóstek i tylko dwie dwóje.

http://unique--graphic.blogspot.com/http://xveenom.deviantart.com/art/Naglowek-Nina-Dobrev-484149380?q=gallery%3Axveenom%2F51019946&qo=0

pobierz szablon                                       pobierz szablon
http://oi62.tinypic.com/168fr78.jpghttp://oi62.tinypic.com/spu3d2.jpg
pobierz szablon                                      pobierz szablon
http://oi59.tinypic.com/fx46t5.jpg
pobierz szablon

http://hostuje.net/file.php?id=9a0c61ed41c4f0010058ee600a74dd8d
http://hostuje.net/file.php?id=9d34f3e015e6e658076d0a8ef89844e2

http://hostuje.net/file.php?id=dfbf8d41bf3c4a0b9c6671a40dcb6bb3
http://hostuje.net/file.php?id=36ae883ae4d55a18de8c9541a3814db7

No i to koniec notki. Mam nadzieję, że nagłówki, szablony, koloryzacje, stocki i tekstury wam się podobają. Czekam na wasze propozycje co ma się znaleźć w kolejnej notce. Oh i jeszcze jedno, ja nie robię editów. Jeśli chcesz wiedzieć czy wykonuję twój szablon, możesz spojrzeć na tekst pt."Kolejka".

Przyjmę kilka zamówień!

7 komentarzy:

 1. Piękny :D wielkie dzięki!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję, szablon jest piękny. Od lipca odwiedzałam masą stron wszystkie jednak odmawiały wykonania go.Uwielbiam Twoją twórczość i na pewno będę odwiedzać tego bloga<3

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej :) Mogę wiedzieć, kiedy mniej więcej dodasz szablon dla mnie?
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Heii !
  Kochana dziękuje Ci po raz drugi za wykonanie dla mnie szablonu ! :)) Podoba mi się on i to bardzo, ale to bardzo.. ! Jeszcze raz Ci dziękuje !

  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym podziękować (jeśli jeszcze tego nie zrobiłam) za informację na temat poszukiwanej osoby, która zrobiłaby szablon dla Lekcji matematyki.
  Szabloniarkę znalazłam.
  Proszę pamiętać, że również służę pomocą w razie potrzeby. :)

  Pozdrawiam :))
  Lekcja matematyki

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej. Trafiłam tutaj do ciebie z katalogu graficznego. Przejrzałam tutaj kilka twoich prac i muszę powiedzieć, że są całkiem dobre. Podoba mnie się twój szablon główny i ta koloryzacja. ;D Takich rzeczy jak pobieralnia czy spam zbytnio mnie nie odpowiadają więc napiszę tutaj: Pobieram teksturki na rzecz mojego bloga: http://everlasting-wishess.blogspot.com/ Dodaję cię do obserwujących i czekam na kolejną notkę. :D

  OdpowiedzUsuń