27 wrz 2017

{055} Help Me Help You


WIELKA REAKTYWACJA BLOGA!
Witam, czołem!
Jak się macie drogie ludki? Chciałam wam powiedzieć, że przepraszam. Miałam nadzieję, że będę miała więcej czasu i dam radę z tym blogiem. Jednak matma mnie przechytrzyła i musiałam się z nią trochę pomęczyć, no i trochę też z zawodowymi przedmiotami. Głównie teoria mnie trochę przytłoczyła. Ale z tym już koniec! Za chwilę wakacje, potem druga klasa z czego większość czasu i tak będę spędzała na komputerze, a to ponieważ dochodzi nam - jako przedmiot zawodowy - obróbka graficzna, czyli papranie się w Photoshopie co robię już od kilku lat. Dla mnie będzie to więc niebo! Z drugiej strony będę musiała popracować nad lepszymi ocenami, ale o to będę się martwiła we wrześniu. Chciałam tylko powiedzieć, że na początku lipca - tak od 7 do 14 - nie ma mnie w Polsce. Ale przygotuję materiały i notki będą publikować się automatycznie, tylko nie wiem czy będę wam pisała treść do notek czy będzie sama grafika(to się jeszcze zobaczy).
(WIADOMOŚĆ Z DNIA KTÓREGOŚ CZERWCA)
Miała w planach wielgachną reaktywację bloga, stworzyłam nawet akcję Let's collab again! Jednak z powodu wyjazdu nie byłam w stanie nic zrobić. Blogger mi się popsuł i gówno było z mojego powrotu. Jak wróciłam do szkoły chciałam coś zrobić, ale też się nie udało. Znowu teraz przygniatają mnie obowiązki szkolne + sesja, która zaważy o mojej semestralnej ocenie,  na najważniejszym przedmiocie zawodowym. Szukam już modelki, miejsca na sesję i do tego dodajcie zajęcia praktyczne, z których mam dodatkowe sesje i projekty. Jest mi tak źle z tym, że AŻ TAK DŁUGO mnie tu nie było. Jednak przygniotły mnie obowiązki.
Od tej pory chcę naprawdę wziąć się ze tego bloga. Co tydzień w piątek będę publikowała notki. Co tydzień będzie grafika, jakieś teksturki, koloryzacje, a co dwa tygodnie będą szablony. Zaczynając od dzisiaj(niestety z małą ilością wszystkiego xd). W piątek wstawię samą grafikę, a za tydzień będą szablony! ;> Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze jest. 

W między czasie popatrzcie sobie na pracę specjalnie dla was! Mianowicie przygotowałam: 2 sygnatury, 1 szablony, 1 stock pack - jest ona wyjątkowa, ponieważ sama wykonywałam zdjęcia!

+sygnatury+

+szablon+
+wattpad covers+
mój profil na wattpadzie

(okładki przykładowe - do zajęcia)

No i na koniec małe pytanko: jak podoba wam się nowy główny? ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz