29 wrz 2017

{056} gucci gang

Marshmello, Khalid - Silence

Hej! Tak jak obiecałam powracam w piątek z grafiką! Od dziś postaram się dodawać posty co tydzień. Mam nadzieję, że mi się uda. U mnie średnio, nic ciekawego się nie dzieje. Zbieram na razie dobre oceny, ale zmieni się to po kartkówce z matmy! XD Nadal szukam modelki do sesji, no i jakiegoś dobrego miejsca.

A wy delektujcie się tym co dla was przyszykowałam, mianowicie: 5 ikonek, 3 sygnatury, 1 paczkę tekstur oraz 1 paczkę stocks + przykładowe okładki z Wattpada.


+ikonki+

+sygnatury+

Tekstury oraz stock pack wrzucę jutro, ponieważ nie zdążyłam zapakować ich w archiwa .rar, a koniecznie chciałam dotrzymać słowa i publikować dziś notkę. ;)

2 komentarze:

 1. Aj tak szybko dodałaś nowego posta, ze nie zdarzyłam poprzedniego skomentować. :( Zrobię więc to w tym poście:)
  Ikonki wyglądają bosko, podoba mi się ta koloryzacja jest taka ostra i wyrazista. Z sygnaturek podobają mi się wszystkie, przyczepiłabym sie tylko do za dużych napisów. W tej 3 nie zastanawiam się czemu to T jest większe od reszty (troszkę dziwnie to wygląda)
  Czekam na paczki jeszcze, jak coś to dam znać.

  Teraz przechodzę do poprzedniego postu. Sygnaturki są piękne, nie mam do czego się przyczepić! Szablonem mnie zabiłaś, jest piękny! ♥ wszystko do siebie w nim pasuje! Okładki tez mi się bardzo podobają, zwłaszcza, że ja ich totalnie nie potrafię robić, a twoje są naprawdę dobre.
  To chyba wszystko, czekam na kolejny post! Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Wielka niespodzianka, że wracasz skarb! <3
  Sygnaturki są świetne, 1 i 3 mnie oczarowała!
  Nowy szablon główny jest rewelacyjny! Tylko czekać na notkę, że przyjmujesz zamówienia!
  Pozdrawiam!

  Olga.

  OdpowiedzUsuń