27 sty 2018

{057} Przepraszam

lil xan - wake up


Hej...
Nabraliście się na clickbait! Nie przepraszam, za to, że odchodzę czy coś. Nahh... Jak mówiłam w ostatnim czy nawet przedostatnim poście chciałam zrobić reaktywacje. Pragnęłam dodawać posty regularnie, ale szkoła, czas wolny(albo raczej jego brak) i obowiązki mi w tym nie pomagały. Wiem, że trzeba być konsekwentnym, ale w momencie kiedy praktycznie codziennie wracam do domu nie wcześniej niż przed 16/17 jestem tak wykończona, że na nic nie mam siły. Przychodzę do domu, jem obiadokolacje, myję się, uczę, odrabiam pracę domową i idę spać - no i tak praktycznie dzień w dzień. Z drugiej strony niby są weekendy, ale chce też mieć życie towarzyskie. Sesję semestralną już zrobiłam, tylko muszę ją oddać. Teraz powinnam mieć więcej luzu, ale nie obiecuję gigantycznej reaktywacji bloga, posty co tydzień etc. Powoli będę wracała do starego rytmu, startując od 3 postów miesięcznie. No, więc podsumowując: przepraszam, za to, że mnie tyle nie było. Z dodawaniem postów nic nie obiecuję, będę się tylko starała. A jeśli dotarłeś do końca tego monologu, dziękuję za zrozumienie i przeczytanie tej "przemowy", którą powyżej nakreśliłam.

Dziś przyszłam do was z pierwszym(i w sumie w tym miesiącu ostatnim xd) postem w tym miesiącu. Zaczynamy powolutku i małymi kroczkami, a więc mam dla was 3 sygnaturki, 1 nagłówek, 1 koloryzację psd i paczkę tekstur do ikonek + na końcu notki małe info.

+sygnatury+

+nagłówek+

+tekstury 100x100+
[aby pobrać kliknij na podgląd]

+koloryzacja psd+
(w poprzednim poście, gdzie dodałam koloryzacje psd, poprzekręcały mi się numerki i ostatnia była 6, a ta z dzisiejszej notki jest 7)

+info+
Chcę zrobić imprezę, w 1 tydzień moich ferii, czyli między 12 a 18 stycznia. Piszcie co chcielibyście zobaczyć w poście imprezowym. Pragnęłabym również zrobić z wami jakieś współpracę, właśnie na tą imprezę, więc piszcie na mój email (lilyb673@gmail.com) i się jakoś dogadamy. 

4 komentarze:

 1. Mój faworyt to nagłówek :) Jest cudowny ^^
  Co do imprezy. Czy nie miałaś na myśli między 12 a 18 lutym? Bo styczeń praktycznie już się kończy :)
  Z chęcią pomogę <:
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Druga sygnaturka jest naprawdę śliczna ^^ Zapraszam do mnie ;)
  No i z chęcią zrobię z tobą współpracę :D
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzecia sygnaturka jest świetna ^ Nagłówek również bardzo mi się podoba :) Oczywiście jestem chętna do współpracy.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza sygnatura mi się strasznie i to strasznie podoba :D lubię ruchome sygnatury a nagłówek przepiękny.

  WYSPA GRAFICZNA.

  OdpowiedzUsuń